Η αγαπημένη μας τραγουδίστρια πρόσφερε κέφι σε όλους τους θαυμαστές της.
Η Καλομοίρα μας βρέθηκε σήμερα 2/9 στα Βοτσαλάκια προσφέροντας άφθονο κέφι και τραγούδι στους παρευρισκόμενους. Εντυπωσιακή όπως πάντα και ακούραστη διασκέδασε όλους εμάς που βρεθήκαμε στην παραλία της Καστέλας. Η ορχήστρα της την συνόδευε σε όλα τα τραγούδια της με ατελείωτο κέφι.
Αξίζει να σημειώσουμε ότι η Καλομοίρα είναι μια τραγουδίστρια που σέβεται τους θαυμαστές της και όχι μόνο. Είναι το καλό κορίτσι της μουσικής σκηνής μας και παραμένει αληθινή και αυθεντική.
![](https://foreverwoman.gr/wp-content/uploads/2023/09/20230902_204309-1.jpg)
Μπράβο Καλομοίρα αξίζεις το σεβασμό μας.