H πρωταγωνίστριας του «Bullet Train» αφέθηκε στα χέρια Δημήτρη Γιαννέτου και το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό!
Η Joey King συμπρωταγωνιστεί με τον Brad Pitt στο «Bullet Train», η οποία έκανε πρεμιέρα την Τρίτη στο Βερολίνο. Μαζί με την Joey King ήταν και ο προσωπικός της hairstylist Δημήτρης Γιαννέτος. Ο οποίος δημιούργησε τα πιο εντυπωσιακά looks που έχουμε δει τελευταία.
Ο διάσημος hairtstylist έκοψε τα μαλλιά της Joey King σε ένα απίθανο blunt bob και της χάρισε την τέλεια ροζ απόχρωση. To αποτέλεσμα ήταν απλά μοναδικό!
![](https://foreverwoman.gr/wp-content/uploads/2022/07/62E0B9A6-3600-4E7F-AD84-0F93C346ACD6.jpeg)
![](https://foreverwoman.gr/wp-content/uploads/2022/07/C81189C0-8448-43F5-B2FC-7A3DCAB23379.jpeg)